FORUM CHRYSLER 300 Strona Główna FORUM CHRYSLER 300
Strona główna Chrysler300.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maro_stg
|4 Lis 2018|, o 16:51
Sprzedam 300M 3,5
Autor Wiadomość
mazick 
Oblatywacz

marka: Chrysler
model: 300m
rok: 2004
pojemność: 3.5
LPG: TAK
Wysłany: |6 Mar 2018|, o 13:55   Sprzedam 300M 3,5

Witam,
Przyszedł czas rozstania z Emką. Samochód posiadam od 2 lat. Wersja mocniejsza z LPG Butla z 2016 roku. Przebieg prawie 228 tys. Ostatni rok produkcji. Posiada automatyczne światła do jazdy dziennej tj. 50% światełek długich. Przy 190 tys. wymieniony akumulator, teleskopy maski i bagażnika, świece, rozrząd i olej w skrzyni oczywiście Mopar ATF+4. O remoncie silnika nic mi nie wiadomo, jeżeli chodzi o ASB to wymieniłem elektrozawory. Z pozostałych rzeczy które zapamiętał mój portfel to: wachacze, górne mocowanie amortyzatora plus gumy, w listopadzie nowy reduktor Landi Renzo IG1 Super Magg., nowa szyba przednia (posiadam zdjęcie z pęknięcia), nowe miedziane rurki hamulcowe, zabezpieczenie podwozia, nowa chłodnica klimy i kupę innych czujniczków jakieś poliuretany i gumowe pierdółki, elementy zawieszenia. Na większość części posiadam rachunki o tarczach i klockach już nie wspomnę. Olej silnikowy Mopar 10w30 wymieniony przed lutowym wyjazdem w góry. Emka stoi na alufelgach 16 (Nexen Winguard Sport 225/60R16 102 V XL drugi sezon). Do samochodu dorzucam alusy 17 Enzo z nową letnią parą Firestonów (druga GT Radial z 2015) 225/55R17 również w wersji wzmocnionej. Z rzeczy, które ostatnio odmówiły współpracy to grzanie lewego lusterka i lampka od tempomatu (tylko lampka bo tempomat działa). Samochód większość swojego polskiego przebiegu pokonywał na trasie Kielce-Warszawa-Kielce. Nosi ślady kilkunastoletniego użytkowania, nowe są w salonie. Sprzedaję ze względów zdrowotnych. Dla znawców teorii mierniczej grubości szpachli to znalazłem email przed zakupowy do kumpla byłego forumowicza „…Lakierniczo - maska i lewy błotnik ma 200 mikronów, pewnie była malowana ale chyba jedna warstwą. Reszta poniżej 200 mikronów (miernik był szwagra, szwagier trzeźwy)”….. Z dodatkowych bolączek to maska i dwie kropelki rudej na prawym tylnim błotniku.
Samochód po wcześniejszym umówieniu można obejrzeć w Kielcach bądź jeszcze wcześniejszym w Warszawie. Cena 15 000 zł do małej negocjacji. Emce poświęciłem sporo czasu i uwagi dlatego oddam autko w dobre ręce. Więcej info tel. 604 630 221. Jeżeli nie będę mógł rozmawiać to oddzwonię. Pierwsze marzenie o posiadaniu amerykańca spełniłem i być może będą następne. To chyba tyle w skrócie.

mazick 
Oblatywacz

Wysłany: |5 Sie 2018|, o 18:21   

Mała aktualizacja!

Emka ogarnięta lakierniczo ( maska, błotnik prawy tył - dwa purchle, lewy tył - małe przetarcie, odświeżony grill), nowy wydech, nowe amortyzatory przód, nowe półosie, nowe tarcze + klocki z przodu (nawiercane i nacinane) + klocki tył. Na początku września serwis olejowy silnika i skrzyni. Materiały już zakupiłem. Cena jak wyżej do małych negocjacji
tel. 604630221

mazick 
Oblatywacz

Wysłany: |4 Lis 2018|, o 16:48   

Temat do zamknięcia. Sprzedany

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi