Magnum 5,7 hemi jedyny w swoim rodzaju:)

Ogloszenia, ktore sa juz nieaktualne ale moga zawierac cenne informacje
Enthroned
Oblatywacz
Miejscowość: Czerwonak

Magnum 5,7 hemi jedyny w swoim rodzaju:)

Post autor: Enthroned » 2019-09-10, 12:24

Cześć!
Z wielkim bólem stwierdziłem, że niechętnie, ale sprzedam mojego Magnuma. Na razie wrzucam ofertę tylko na forum. Cena jaka mnie interesuje to 45000 zł. Wiem, wiem, dużo itp, ale jeśli prześledzicie sobie historię mojej sztuki to zrozumiecie, że jest to cena naprawdę dobra. P.S. Nie interesują mnie zamiany itp, rozpoczynam budowę i chętnie odchudzę garaż, ale bez musu. Od siebie dodam, że auto jest w pełni sprawne mechanicznie i elektronicznie, ma wiele elementów zmienionych w stosunku do oryginalnej wersji, ale wszystko zrobione porządnie, brak "wieś/murzyńskiego" tuningu:). Dorzucam gratis komplet praktycznie nowych zimówek (Falken 18') i felg (Startech) na wymianę, parę oryginalnych części i błogosławieństwo od Lucyfera dla klienta:)

Linki do historii pojazdu na forum:

viewtopic.php?f=8&t=11843

viewtopic.php?f=8&t=12300

W razie pytań dzwońcie: 602-382-949 (tylko po kolei, nie wszyscy na raz:)

P.S. Sam nie wiem czy będę się cieszył jak sprzedam, czy nie :570:
CHAOS REIGN - FIRE RIDE WITH ME

Enthroned
Oblatywacz

Re: Magnum 5,7 hemi jedyny w swoim rodzaju:)

Post autor: Enthroned » 2019-12-27, 13:51

Dobra moi drodzy...wielu z Was prosiło mnie w listach żebym poczekał ze sprzedażą, aż uda im się sprzedać nerkę na czarnym rynku...A ja z okazji świąt wspiąłem się na niespotykane wyżyny mojej empatii i obniżam cenę!
Teraz poważnie. Samochód stoi w garażu, bardzo rzadko mam powód nim wyjechać, bo na budowę mi nie potrzebny. Teraz wróciłem nim ze świąt i jechało mi się super, aż łezka się kręci...
Podsumowując. Jeśli ktoś się zdecyduję to sprzedam za 37000 zł. Po nowym roku chcę wystawić aukcje!
Pozdro Panowie

Enthroned
Oblatywacz

Re: Magnum 5,7 hemi jedyny w swoim rodzaju:)

Post autor: Enthroned » 2020-03-07, 17:18

Poproszę o zamknięcie tematu...

Zablokowany