Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Wszystko cokolwiek macie ochotę napisać innym ;-) Oczywiście w granicach przyzwoitości.
Awatar użytkownika
MarcinDe
Mentor
Miejscowość: Radom
Auto: 300C 5,7 HEMI
Rocznik: 2006
LPG: Tak

Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: MarcinDe » 2020-08-29, 20:12

Wklejam posta z innego forum dotyczącą tego jak nas oszukują - myślę że warto sie nad tym zastanowić.

"Plandemia - indoktornacja" to długo oczekiwany film dokumentalny, który od razu stał się hitem internetu. Tutaj można go obejrzeć z polskim lektorem: https://globawake.org/#plandemia

Wiem, że część Polaków już przejrzała na oczy, ale niestety jest jeszcze wielu, którzy czerpią wiedzę tylko z telewizji i głównych serwisów internetowych i którzy ciągle boją się koronawirusa. Prawie wszyscy Polacy stosują się do nakazu noszenia masek w sklepach, a niektórzy noszą je nawet na ulicy. Jeśli Polacy dalej będą bezgranicznie ufać politykom to będzie po nas.

Wszystkie podane niżej fakty poparte są źródłami, które znajdziecie w tekście lub tutaj: justpaste.it/9cjld. Zauważcie, że politycy nigdy nie podadzą wam źródeł naukowych, na których opierają swoje decyzje.

Chyba wszyscy pamiętamy wczesne doniesienia o koronawirusie, mówiące o jego śmiertelności wynoszącej 15%. Pamiętamy groźby polityków, mówiące że zarazi się nawet 80% ludzi. Te dane już dawno zostały zdementowane. Już w marcu Wielka Brytania wykreśliła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, a WHO przyznała, że COVID-19 jest mniej zaraźliwy niż grypa. WHO nigdy nie wprowadziła stanu pandemii. Nie ma na to żadnego oficjalnego dokumentu. Jedynie dyrektor WHO powiedział przed kamerami, że "ten stan można określić jako pandemię", co nie jest prawnie wiążące. Najpoważniejsza na świecie instytucja ds. chorób zakaźnych - amerykańska CDC - określiła śmiertelność COVID-19 na zaledwie 0,26%. Niezależne badania podają jeszcze niższe liczby. Dla porównania, śmiertelność mocnej grypy sezonowej z lat 2017/2018 wynosiła około 0,45%. Rzeczywiste zagrożenie okazało się kilkaset razy mniejsze, niż nam mówili! Restrykcje jednak pozostały. Dlaczego Polacy ciągle dają się nabierać telewizyjnej propagandzie? Czas z tym skończyć! Nie ma żadnej epidemii COVID-19, jest tylko epidemia testów!

1. Czy do wszystkich Polaków dotarła już informacja, że testy stosowane do wykrywania koronawirusa nigdy nie zostały zatwierdzony klinicznie?! Wiosną tłumaczyli nam, że nie było czasu, by sprawdzić ich wiarygodność. Mimo braku potwierdzonych danych, wprowadzili ogromne restrykcje. To jest kompletnie nielogiczne podejście. Od tamtej pory minęło jednak kilka miesięcy. Był czas na uzyskanie atestu dla tych testów. Dlaczego ciągle tego nie zrobili?!
2. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że producent tych testów twierdzi, że nadają się one tylko do badań naukowych i nie powinny być stosowane do wykrywania koronawirusa?!
3. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że Kary Mullis, który wynalazł tę metodę (PCR), za co zresztą dostał Nagrodę Nobla, stanowczo odradzał stosowanie jej do wykrywania wirusa?!
4. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że test PCR może dawać wyniki pozytywne również w przypadku zakażenia grypą, chlamydiami, mykoplazmą lub innym wirusem?
5. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że liczba wykrytych przypadków jest zawsze proporcjonalna do liczby wykonanych testów? W czerwcu postanowili masowo przebadać górników i nagle powstała "epidemia" na Śląsku. Co z tego, że górnicy nie mieli żadnych dolegliwości... Prezydent Tanzanii wykonał test na koronawirusa na kozach i owocach papai. Testy wyszły pozytywnie! Nie ma żadnej epidemii, testy są fałszywe!

Osoby, które czerpią informacje wyłącznie z mediów głównego nurtu mogą niedowierzać w to, co mówię. Ale po co niby ktoś miałby tworzyć i rozpowszechniać film mówiący, że nie ma epidemii, jeśli by ona rzeczywiście była? Trudno znaleźć w tym jakąkolwiek korzyść.

Na początku sierpnia 1,3 mln ludzi protestowało w Niemczech z żądaniem natychmiastowego zakończenia pandemii. Niemcy to naród, który najlepiej rozumie, jak wygląda faszyzm i totalitaryzm. Oni widzą, co się święci. W Polsce protesty gromadzą najwyżej 6 tysięcy osób. Ta bierność bardzo źle się dla nas skończy. Chiński autorytaryzm to nic, w porównaniu do tego, co nam szykują. Czas się przebudzić i zacząć działać.

Po pierwsze, każdy powinien obejrzeć film "Plandemia - indoktornacja", który w pełni dowodzi, że pandemia jest oszustwem. Tutaj link do filmu i ogromnej liczby innych dowodów:

https://globawake.org/#plandemia

Po drugie, bardzo ważne jest, aby każdy rozumiał, po co nam tę plandemię wprowadzili. A ich plany są naprawdę przerażające. Tutaj można się z nimi zapoznać w wielkim skrócie: https://youtube.com/watch?v=83JWpiY7OV8

Po trzecie, każdy powinien przekazać link do tego filmu jak największej liczbie znajomych i wszystkim członkom rodziny. Od miesięcy walczę o to, by dotrzeć z tą wiedzą do jak największej liczby ludzi. Samemu sobie jednak nie poradzę. To nasza wspólna walka. Proszę o kopiowanie tego tekstu w inne miejsca w internecie. Tylko jeśli będzie nas więcej, damy radę się obronić.
Brick rules!!!

Awatar użytkownika
Osfald
Moderator
Miejscowość: Gliwice
Auto: VW ARTEON
Rocznik: 2019
LPG: Nie

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: Osfald » 2020-08-29, 21:37

Łańcuszki z FB na tym forum? Serio? :563:

W tekście tym jest szereg uogólnień i zapętleń typu: pandemii nie ma bo powstał film, że jej nie ma. Sam film do mnie, najprościej mówiąc, nie przemawia. Błędy logiczne i interpretacyjne. Zasłużeni "eksperci" to także tylko ludzie. Niestety opieranie się na samej renomie/autorytetach także może prowadzić na manowce. Żadnych poważnych źródeł naukowych też wprost nie podano.

Polecam Naukowy Bełkot:
nie jestem lekarzem ale się wypowiem - https://www.youtube.com/watch?v=4WhWewpBfUM
śmiertelność i liczba zakażeń - https://www.youtube.com/watch?v=wawK-niWWj4
czy koronawirus grozi ludzkości - https://www.youtube.com/watch?v=zFvsYoKL5C8
Q&A - https://www.youtube.com/watch?v=xZPLUmvKUOM

oraz SciFun w zakresie poprawność w interpretowaniu informacji, sprawdzaniu i wyciąganiu logicznych wniosków:
https://youtu.be/T1vW8YDDCSc

Co do mojej wiedzy i źródeł, którymi kieruję się oceniając tę sytuację: jak najbardziej mamy pandemię (stan globalnej zarazy - choć na prawdę nie ma żadnych kryteriów oceny tego co pandemią już jest, a co nie - to tak odnośnie tego ogłoszenia dyrektora z WHO), głównym zagrożeniem nie jest procentowa śmiertelność tego wirusa tylko zdolność do skutecznego zakażania, nigdy nie słyszałem o śmiertelności 15% (zawsze słyszałem o 2,5% z 10-krotną korektą w dół - metodologia badań), mam schorowanych rodziców w podeszłym wieku i jak najbardziej zrobię wszystko aby nie byli dodatkowo zagrożeni (będę nosił maseczkę gdzie trzeba, będę ograniczał kontakt z innymi ludźmi na ile będzie to możliwe), mieszkam na Śląsku i współpracuję często z bracią górniczą - nie odczuwamy na Śląsku jakiejś paniki z powodu tej nagonki, nie będzie kolejnego ogólnego lockdownu gospodarczego nawet jeśli będzie 2 i setna fala zachorowań (nawet PIS ma jakiś instynkt samozachowawczy), ponadto cała "afera" nauczyła polaków dbać o higienę, którą w tym narodzie nie do końca uznawano jako ważną :D

Abstrahuję od ludzi, którzy nabili sobie kasę lewymi testami, handlem maseczkami i popłochem. Tych należy ścigać i karać. Nie ma to jednak nic wspólnego z biologią wirusa.

A zakończę to tak: moje inwestycje giełdowe (głównie spółki z NASDAQ i powiązane fundusze) w ciągu ostatnich 6 miesięcy przyniosły mi zyski NIGDY wcześniej przeze mnie nie spotykane. Dzięki politycy! ;D

PS
Wrzucanie takich "spiskowych" teorii czy tematów ogólnie kontrowersyjnych, które zaraz wywołają niepotrzebne emocje polityczne i pianę, że PIS kradnie, a PO kłamie, uważam ze niepotrzebne na forum motoryzacyjnym. Jeśli będzie zbyt ostro temat wyleci w kosmos. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
MarcinDe
Mentor
Miejscowość: Radom
Auto: 300C 5,7 HEMI
Rocznik: 2006
LPG: Tak

Re: Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

Post autor: MarcinDe » 2020-08-31, 13:43

A ja wrzuciłem tak z ciekawości - obracam się w środowisku lekarsko-medycznym do 2002 roku.
Temat pandemii mnie rozśmiesza - też mam rodziców w wieku 60+, a teściowa ma nowotwór krwi (nieuleczalny) i według lekarzy powinna już od kilku lat nie żyć.
Pandemia była wtedy, gdy była "hiszpanka" i wywaliła "do bozi" 30% populacji.
Po rozmowach z lekarzami (w tym z lekarzem wirusolologiem) wiem jedno - nabijają nas w butelkę jak tylko mogą.

Co do wirusa na śląsku - mam informacje od rodziny jak to się odbywały testy w jednej z kopalni - pracuje szwagier ciotki.
W dniu w którym były robione testy nie był w pracy i nie miał zrobionych testów (razem z drugim kolegą) - akurat mieli wolne "bo coś tam". Za dwa dni jak miał iść do pracy zgłosili się na testy. Dostali na wejściu do przychodni przyzakładowej (tam były testy pobierane), że maja COVID - a testów nie mieli. Jak się zaczęli dopominać że też chcą ten test mieć, to im powiedziała lekarka, że mieli i mają pozytywny - tak jest w dokumentach zgłoszone :D :D :D :D :556: :556: .
Jak szwagier zaczął dociekać to proste - chodzi o zamknięcie kopalni i żeby dostali wszyscy pełne wynagrodzenie za siedzenie w domu (i żeby nie chapali mordami o tym).
No to gdzie kur..a ten COVID jest.

Jest wirus (i był do dawna), a jego śmiertelność jest niższa niż zwykłej grypy. Jeśli tylko ktoś potrafi pogrzebać w necie to z WHO można ściągnąć informacje o ilości zgonów na świecie w latach.
Ja sobie zdjąłem dane za 2018, 2019 i 2020 (w okresie styczeń-maj) - no i wyszło że na całym świecie w roku 2019 było mniej zgonów o prawie 21tyś, a w 2018 o prawie 18 tyś.
Tak że nie dam się robić w bambuko - a skutki gospodarcze odczuwam (oboje z żoną prowadzimy działalności gospodarcze). Ja akurat współpracuje z lekarzami/gabinetami w zakresie obsługi IT (umowy NFZ, obsługa, serwis IT), a żona prowadzi salon optyczny - i jak ja odczułem tylko delikatnie (bo lekarze mieli płacone za niepracowanie) - o tyle u żony jest mocno odczuwalne spowolnienie.

A co do wykrywania/leczenia - w szpitalu jednoimiennym w Radomiu (RSS Tochterman) - od początku pandemii było trochę ponad 100 pacjentów potwierdzonych, żadnego ciężkiego przypadku. Wszystkie osoby które zmarły miały choroby stałe wcześniej (cukrzyc, nowotwór, nadciśnienia itp). Wszystkie miały jako powód wpisany COVID - bo szpital dostaje za każdą osobę z takim wpisane 12 tyś pln, lekarze za dyżur(24h w szpitalu) mają 6 tys pln płacone, dodatkowo za to że szpital jest jednoimienny każdy lekarz ma 4 tyś dodatku do pensji.
Konsultant w sprawie COVID w lipcu wziął 120 tyś pensji.
Szpital dostaje kasę ZA NIC - w lipcu i sierpniu nie było żadnego chorego na szpitalu. Osoby które miały pozytywny wynik były skierowane na domową kwarantanne i leczenie.
Informacja z pierwszej ręki od personelu szpitala.

Tak że jak słyszę bajki w telewizji - to mnie szlag trafia. Co robi się ze społeczeństwem i z naszymi pieniędzmi
Bo cały system jest utrzymywany z moich i Waszych podatków.

Aha i jeszcze jedno (info od lekarza wirusolologa) - testy szybkie maja skuteczność wykrywania na poziomie 7-9% prawdy, najdokładniejsze testy immunologiczne - 48-52%.
Brick rules!!!

ODPOWIEDZ